Zobrazují se příspěvky se štítkemTravel. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemTravel. Zobrazit všechny příspěvky

středa 2. března 2016

HOLIDAYS 2K15/ TOP45 - PART1

Právě jsem asi před 5 minutami dokončovala nový článek, když při uložení mi zmizelo absolutně všechno. Dvou hodinová práce přišla vniveč.
Zkusím to ještě jednou, ale tentokrát podle všeho na 3 části. Protože, kdyby se mi to po druhé smazalo. Myslím, že bych si vzala už nějaký prášky....

Už před časem jsem slíbila video z dovolené, takový ten typický videodeníček. Nakonec jsem ho, ale nenetáčela a tak jsem se rozhodla, že vám ukážu TOP45 fotek z dovolené.

Místo obvyklých dvou hodin jsme na letiště s mamkou přijeli o tři hodiny dříve. Těšila jsem se na to, že si dám kávu před odletem. Ale Terminál 1 je dost vzdálený od Terminálu 2 a stalo se to, že jak káva byla horká vylila jsem si ji na bílé tričko. Trapas. Znamenalo to, že jsem se musela hrabat ve svém kufru, abych si našla nové tričko. Byla to docela sranda.
                         
Přepážka 167. Museli jsme tam čekat půl hodiny na chlápka, který měl sebou asi 10 krabic. A já se těšila, že budu bloumat po letišti dvě hodiny.
                       
Konečně jsme byli po odbavení a čekali na letadlo. Dozvěděli jsme se, že má zpoždění 30 minut. A taky, že mělo. Na palubě nás nemile překvapili místa na kterých jsme měli sedět. Měli jsme zarezervovaného 20AB po levé straně, ale dostali jsme 11AB. Řešili jsme to se stevardkou a nakonec se problem vyřešil tím, že nás zadarmo prosadila na místa, která obvykle stojí 9000. Na místě 11A jsem i já a to jsem opravdu malý vzrůst byla namáčklá. A navíc někdy mám menší klaustrofóbii a na místě, kde jsem byla, nebylo ani okénko. HRŮZA!

Samozřejmně, že nesmí chybět fotky z letadla. To každý dělá.
                          
                          



První fotka z hotelu. Je to cesta, kterou se šlo k pláži a ke krásnému středozemnímu moři. A kolem mě všude palmy.
     


                        



Dorazili jsme do hotelu pár minut před tím, než se slunce rozhodla zapadnout. Ten klid tam byl úžasný.
                        
Pláž s jemným, ale rozpátelným pískem. Palmy, které vystvářeli stín. Průzračně čisté moře. To je ráj.
                        
                        
Bezénový bar byl moje útočiště, kde jsem trávila opravdu hodně času. Džusů jsem si tam užívala.
                         
Miluji koně. Proto jsem byla ráda, když jsem tam tohoto koně spatřila. Kůň, moře a pláž. Co si jiného přát.
                        




 





pondělí 29. února 2016

Get ready with me/ departure#1Fashion

Miluji cesty letadlem. Je to jediná možnost, kdy dokážu vstát ve 4 hodiny ráno a nevadí mi to. Ale sakra, co na sebe?!
Osobně na cesty, v kterémkoliv ročním období doporučuji nějaké dlouhé kalhoty. Můžou být džíny, legíny (které jsou brány jako spodní prádlo, pokud si dobře pamatuji) nebo tepláky, které jsou momentálně v módě. V letadle často, až na pár výjimek bývají kožené sedačky a není zrovna příjemné, když se v letadle přilepíte díky kraťasům. 
Volné tričko. Letadlo je klimatizované a myslím, že je zbytečné brát si, kterýkoliv jiný nepohodlný a štipavý kousek ze šatníku. Příjemná by mohla být i košile. 

                           

Cardigan. Ten je opravdý přítel při cestách. Je pohodlný a teplý, pokud si koupíte pletený. U mě se těžko schání. No pokud máte velikost XS jste dost v nevýhodě. S vám je "trošku" větší.

                           

Boty bych volila určitě tenisky. Z bot, které mají podpatek by se jen ze 3 hodinové cesty, stalo peklo. Takové ty airmax nebo v módě se stále držící converse. Nebo oblíbené adidasky.

                           

Jako příruční zavazadlo preferuji kabelku, jsem na ni prostě naučena. Ale pro ostatní bych doporučila nějaký stylový batůžek. Nejaké černé barvy se cvočkami. Takový typ, který můžete vidět v Claire's. Stojí tam asi něco kolem 600,- Kč. 
Kufr je těžký a manipulovat při tom s kabelkou. A navíc nebezpečně vrážíte do lidí. Kdo by chtěl vrazit do nějakého vazouna?



 

středa 18. listopadu 2015

Volkswagen Tour

Aloha všichni🌸

Ti kteří sledovali již delší dobu můj blog, jistě budete vědět, že jsem všechny své předešlé příspěvky vymazala a mezi nimi byla taková série, ve které byli rady a tipy pro cesty po zahraničí. Rozhodla jsem se tuto série celou resetnout a zlepšit na ni co nejvíce.
V minulé (mini)sérii jsem měla rady ma cesty letadlem, výběr hotelu a cestování do mimoevropských destinací. Tentokrát jsem se rozhodla přidat téma : 
Cestování s (českými) cestovkami. V cestovních kancelářích nebude moc co rozebírat, ale srovnám cestovku s cestováním, jak se říká "na vlastní pěst".
Další téma, které přidám k ostatním 4 tématům jsou zavazadla. Můžete si pod tím představit co chcete, ale jelikož nejvíce lidí odlétá v letním ročním období, tak o tomto bych si popovídala až někdy na přelomu června, července.
Téma co se týče cestování mě neskutečně baví, více než nějaká móda či make-up. 
Jen přemýšlím či natáčet tuto sérii na YouTube nebo napsat obyčejný článek. 
Což znamená, že pokud by vás toto téma zajímalo, jestli by jste mi mohli napsat do komentářů pokud by jste preferovali video nebo článek. A pokud by to bylo video, tak by pak z mé dovolené mohl být vlog. 
To je pro dnešek všechno a užívejte.