Zobrazují se příspěvky se štítkemFashion. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemFashion. Zobrazit všechny příspěvky

středa 2. března 2016

Haul #1

Žehličku na vlasy jsem dlouho scháněla. Baví mě, si se svými vlasy experimentovat v barvě a také v různých účesech, které se mi nikdy nepovedou. Jsem ten typ, co žehličku nepoužívá každý den, zvolila jsem tedy levnější za 299,- z Rossmana. 
                          
Před 2 lety mi táta přinesl supermoderní sadu 2 fénů pro profesionální kadeřníky, ale mamka mi je oba před měsícem zničila a já jsem byla nucena si koupit nový. Koupila jsem si Rowentu z Datartu s výkonem 2100w, 3 rychlostmi a možností studeného vzduchu za 799,-.



                          



Černá kabelka s opravdu gigantickou velikostí. Hledala jsem nějakou dobře kombinovatelnou, černou kabelku s velkým prostorem uvnitř. Tahám v ni skoro celý dům, všetně mini šampónu za 49,-. Kdybych u něho náhodou spala. Musím mít prostě vždy vše při ruce. Koupila jsem si v Lindexu za 999,-. Druhá varianta byla hnědá, ale já jsem věrná své černé barvě. Spolu s mini kartáčkem na chlupy za 39,-. 
Růžový deštník je z New Yorkeru za 149,-.
            
                         

Jsem zastánce elegantnosti a jednoduchosti. Proto mi v mém skromném, opravdu skromném šatníku nesměla chybět dámská košile. Zvolila jsem, překvapitelně černou, která se hodí opravdu k hodně věcem, které doma mám. Je z Jannisu a její původní cena byla 2000,- ale díky valentýnským slevám jsem ji koupila za 299,-.
Na těle je hezčí než na fotce, nemám místo, kde bych ji mohla dobře vyfotit.
                  
                         

Posledním kouskem je chlupatá černo-bílá vesta. Podařilo se mi ji objevit v New Yorkeru za 399,-. Je opravdu příjemná, ale...
Ale zanechává po sobě na černé barvě opravdu dost chlupů, kterých se jde těžko zbavit. Je to opravdu velké mínus, pro tyto chlupané vesty vyrobené z ropy. Proto mějte vždy při sobě minikartáč na chlupy, který jsem v tomhle příspěvku mírně napsala. 
Ale co se týče vesty, jako takové je opravdu úžasná.

                          
Skvěle ji jde kombinovat s koženkovou/koženou bundou. Stačí ji navléci na bundu a hned je mnohem stylovější než, kdyby byla pod ni.
                          





 

úterý 1. března 2016

My fashion wishlist #1

Na instagramu sleduji plno módních blogů.
Doporučuji - americanstyle nebo jiné zahraniční fashion blogerky songofstyle

Hodinky - poslední dobou je to můj oblíbený doplňek. Moje nejdražší hodinky se váleli v šuplíku. Co jsem hledala na eBay, tak hodinky Cartier stojí +50 000,- Kč. Ale momentálně je nenosím kvůli rozbitému sklu, ale jinak jsou luxusní.
 
                        

Roztrhané džíny. Úplně by mi stačili černé džíny s dírami na kolenou. Černá je prostě moje oblíbená a měl by ji mít v šatníku každý.

                         

Krátká, volná sukně. Takovou sukni už delší čas hledám a chci. Bavilo by mě ji kombinovat s nějakými jednoduchými Topy. Podobnými, který je na fotce.

                         

Bílá princezna. To skoro přesně vystihuje, to co chci. Bílý top a krátká, úzká sukně k tělu. Mám moc ráda takový styl. Ale při mé smůle, se těžko hledá moje velikost, což znamená, že si šaty a sukni  musím jí upravit ke švadleně. (Je moje vzdálená příbuzná)

                         

Tenisky. Stylové a moderní. Přesně, co hledám. Právě se rozmýšlím mezi bílými Airmaxy a bílými converskami, které jsou stále v módě. Teď spíše převažují Airmaxy. Ale brala bych pouze bílé, o kterých si myslím, že by se ke mě nejvíce hodili.

                         







 

pondělí 29. února 2016

Get ready with me/ departure#1Fashion

Miluji cesty letadlem. Je to jediná možnost, kdy dokážu vstát ve 4 hodiny ráno a nevadí mi to. Ale sakra, co na sebe?!
Osobně na cesty, v kterémkoliv ročním období doporučuji nějaké dlouhé kalhoty. Můžou být džíny, legíny (které jsou brány jako spodní prádlo, pokud si dobře pamatuji) nebo tepláky, které jsou momentálně v módě. V letadle často, až na pár výjimek bývají kožené sedačky a není zrovna příjemné, když se v letadle přilepíte díky kraťasům. 
Volné tričko. Letadlo je klimatizované a myslím, že je zbytečné brát si, kterýkoliv jiný nepohodlný a štipavý kousek ze šatníku. Příjemná by mohla být i košile. 

                           

Cardigan. Ten je opravdý přítel při cestách. Je pohodlný a teplý, pokud si koupíte pletený. U mě se těžko schání. No pokud máte velikost XS jste dost v nevýhodě. S vám je "trošku" větší.

                           

Boty bych volila určitě tenisky. Z bot, které mají podpatek by se jen ze 3 hodinové cesty, stalo peklo. Takové ty airmax nebo v módě se stále držící converse. Nebo oblíbené adidasky.

                           

Jako příruční zavazadlo preferuji kabelku, jsem na ni prostě naučena. Ale pro ostatní bych doporučila nějaký stylový batůžek. Nejaké černé barvy se cvočkami. Takový typ, který můžete vidět v Claire's. Stojí tam asi něco kolem 600,- Kč. 
Kufr je těžký a manipulovat při tom s kabelkou. A navíc nebezpečně vrážíte do lidí. Kdo by chtěl vrazit do nějakého vazouna?